ZNAJDŹ KREATYWNE
MIEJSCE ZABAWY I NAUKI
Dla Twojego Dziecka

Mandoria Park Rozrywki

ul. Miasto Mody 2 , 95-030 Rzgów
512648642 E-mail WWW
Ocena:

Opis obiektu

 

Mandoria Miasto Przygód

Największy w Europie park rozrywki „pod dachem”

 

Mandoria to jedyny całoroczny park rozrywki w Polsce, który dosłownie przenosi w czasie! Każdy może tutaj zamienić się w Odkrywcę i bawić się na roller-coasterach, karuzelach i innych atrakcjach bez względu na wiek – a wszystko to w renesansowym Mieście Przygód. Jest to park tematyczny, w całości wystylizowany na XVI-wieczną miejscowość handlową. Zaprasza na zabawę CODZIENNIE.

 

Wśród atrakcji Mandorii znajdują się m.in.: roller-coastery (w tym jedyny w Polsce jeżdżący w ciemności czy najdłuższy roller-coaster pod dachem), liczne karuzele, olbrzymi labirynt luster, gigantyczna zjeżdżalnia, łódki na wodzie, bumper cars, strzelnica i gry zręcznościowe z nagrodami. Wszystkie atrakcje znajdują się w budynku. Latem obiekt jest klimatyzowany, a zimą ogrzewany, więc pogoda w Mandorii jest zawsze idealna.
 

Bilet do parku uprawnia do korzystania z atrakcji Miasta Przygód przez cały dzień, tyle razy, ile się chce. Dzieci do 85 cm wchodzą za darmo. Dostępne są również zniżki dla seniorów i osób z niepełnosprawnością.

Zmień kategorię

Dojazd do obiektu

Mandoria Park Rozrywki
ul. Miasto Mody 2 , 95-030 Rzgów
Wyświetl większą mapę

Komentarze

Dodaj komentarz

Lista komentarzy jest obecnie pusta.
Dodaj komentarz