ZNAJDŹ KREATYWNE
MIEJSCE ZABAWY I NAUKI
Dla Twojego Dziecka
Mapa

Zmień kategorię

Parki trampolin to miejsca idealne dla dzieci, które roznosi energia. Można skakać do woli. Wszędzie są trampoliny i pianki. Tego typu miejsca to atrakcje również takie jak skoki do basenów pełnych piłeczek lub gąbek, możliwość wspinania się oraz skoki z wież na trampoliny lub poduchy.

Parki trampolin to miejsca idealne dla wszystkich urwisów, ponieważ w bezpieczny sposób mogą oni pobawić się tak, jak nie pozwalamy im w domu. Ze względu na ich bezpieczeństwo.

W parkach trampolin pracują ludzie, którzy uwielbiają akrobacje i swoją pracę. Istnieją nawet specjalne zajęcia, gdzie dzieci uczą się skomplikowanych skoków oraz trudnych akrobacji. Dlatego jest to miejsce idealne dla dzieci w każdym wieku.

 

Każdy park trampolin posiada dodatkowe zasady bezpieczeństwa i przepisy. Zasady w parku trampolin mogą się nieco różnić w zależności od parku ale najczęściej są to:

  1. Obowiązkowe korzystanie z skarpet antypoślizgowych
  2. Zachowywanie ostrożności podczas skakania i uważanie na innych użytkowników parku trampolin.
  3. Ograniczona liczba osób na jednej trampolinie
  4. Zakaz skakania z napojami lub jedzeniem na trampolinach

Zanim zacznie się skakać, należy zapoznać się z przepisami bezpieczeństwa i instrukcjami dotyczącymi korzystania z poszczególnych urządzeń w danym parku trampolin

 

Każdy park trampolin oferuje również różne strefy oraz zabawy na trampolinach. Oto kilka pomysłów na najpopularniejsze gry i zabawy w parkach trampolin:

  1. Swobodne skakanie to najpopularniejsza zabawa, polegająca na jednorazowym skakaniu na trampolinach.

  2. Zabawy i gry z piłką takie jak koszykówka czy siatkówka na trampolinach.

  3. Skoki do basenu gąbek to strefa, w której można skakać z trampoliny do basenu z gąbkami.

  4. Tor Ninja to strefa, w której można przejść przez przeszkody, takie jak belki, drążki i kółka, w stylu ninja.

  5. Walka na belce to zabawa polegająca na walce przy pomocy piankowego narzędzia gdzie gracze wypchają się stojąc na belce unoszącej się nad basenem z gąbkami. 

  6. Skocznia do skoków na rowerze BMX lub ścianka wspinaczkowa czy tyrolka przez park trampolin.

 

W parkach trampolin bawią się całe rodziny, nawet z maluchami. Park trampolin to miejsce, gdzie można bez obaw poskakać i poodbijać się od zabezpieczonych ścian i podłóg. Rodzice jeżeli chcą mogą się również pobawić z dziećmi i skorzystać z atrakcji, jakich kiedyś nie było. Parki trampolin to super zabawa i atrakcyjna forma aktywności fizycznej dla każdego.