ZNAJDŹ KREATYWNE
MIEJSCE ZABAWY I NAUKI
Dla Twojego Dziecka
Urodziny dla dzieci

Dekoramika

ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn
795 079 514 E-mail WWW
Ocena: 5,00

Opis obiektu

Odwiedzaj nas regularnie w miejscach, z którymi współpracujemy lub zaproś nas do siebie. Przyjedziemy do Twojego domu, ogrodu, lokalu... Bez względu na to, czy urządzasz urodziny dziecka, czy spotykasz się ze znajomymi - Dekoramika to idealne rozwiązanie.  

Zapewnij sobie i swoim bliskim niepowtarzalną ceramiczną pamiątkę, która utrwali niezapomniane chwile czy wyjątkowy dzień.


Jesteśmy tam, gdzie Ty!

 

Oferta dla
Firm i Instytucji

Przyjedziemy do Twojej firmy, urozmaicimy każde wydarzenie firmowe (imprezy integracyjne, świąteczne spotkania, pikniki rodzinne). Uwolnimy wyobraźnię Twoich pracowników i zaproponujemy nowe zajęcia, które ubogacą relacje w grupie (team building).

Przyjedziemy do Twojej szkoły lub przedszkola, aby zorganizować warsztaty wpisujące się w tematykę obchodzonego święta. Proponujemy wspólne malowanie nauczycielom i rodzicom, co służy zintegrowaniu obu środowisk.

Zmień kategorię

Dojazd do obiektu

Dekoramika
ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn
Wyświetl większą mapę

Komentarze

Dodaj komentarz

  • Aleksandra

    Impreza świąteczna w naszej firmie z udziałem całych rodzin i Dekoramika to był strzał w 10. Dzieci były zachwycone,ale my dorośli poczuliśmy się tak zrelaksowani, w tym roku również skorzystamy z usług Pani Kasi.Polecam