ZNAJDŹ KREATYWNE
MIEJSCE ZABAWY I NAUKI
Dla Twojego Dziecka
Chemical World

Chemical World

Katowice
570 075 900 E-mail WWW
Ocena: 5,00

Opis obiektu

 

Chemical World - jeżeli poszukujesz ciekawego, nieszablonowego, i kreatywnego pomysłu na zapewnienie swoim dzieciom niezapomnianych atrakcji- szukasz właśnie nas!

 

Planujesz wesele, komunię, czy inną imprezę okolicznościową? Mamy dla Ciebie propozycję wyjątkowych animacji: 

 • mini pokaz chemiczny dla dzieci
 • warsztaty z samodzielnym eksperymentowaniem
 • pierwiastkowa zabawa z układem okresowym (inna wersja chusty Klanzy)
 • przygotowanie Chemicznej Niespodzianki dla Młodej Pary
 • warsztaty z produkcji mydełek – upominki dla każdego z uczestników
 • chemiczny strój dla wszystkich uczestników (fartuszek, rękawiczki i okularki)

 

 

Szukasz miejsca na urodziny dla dziecka? W naszej elastycznej ofercie znajdziesz sprawdzone atrakcje, dopasowane do wieku Twojego dziecka, które na długo zapadną w pamięć i wzbudzą zachwyt nie tylko solenizanta, ale także wszystkich zaproszonych gości. Slimy, wybuchy, samodzielne eksperymentowanie- to gwarancja udanych urodzin!

 

 

Planujesz piknik rodzinny, dzień otwarty, a może imprezę firmową? Mamy coś dla Ciebie! Szalone pokazy chemiczne to nasza specjalność - dostosujemy je do Ciebie. Wybuchowe i spektakularne show na scenie? Mobilne Laboratorium dostępne dla wszystkich uczestników przez cały dzień? Nie ma sprawy!

 

 

 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć warsztatów chemicznych dla grup przedszkolnych i szkolnych! Na naszych zajęciach Twoje dziecko może zmienić się w prawdziwego chemika,rozwinąć swoje zdolności manualne, a samodzielnie wykonywane eksperymenty rozbudzą w nim kreatywność i chęć poznawania świata! 

 

Zmień kategorię

Dojazd do obiektu

Chemical World
Katowice
Wyświetl większą mapę

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Iza z Czeladzi

  Najlepsze chemiczne warsztaty w Kajune. Polecam,chemia podana w tak zabawny i ciekawy sposób. Syn zachwycony.
 • Ewelina z Tychów

  Eksperymenty z ChemicalWord na to słowo mojej córce chce się wstawać rano z łózka, cudowne,pełne niespodzianek warsztaty. Polecam każdemu.
 • Jan, tata Błażeja

  Po pierwszych zajęciach syn zaczął liczyć dni i godziny do kolejnych!

  Zawsze chce tam być jak najwcześniej - "żebyśmy na pewno się nie spóźnili". Później opowiada o wszystkich eksperymentach, slime'ach, czy "ogromnej pianie".

  Dałbym 6/5 gdyby się dało. Polecam! :)
 • Jola z Michałowic

  Super warsztaty! Byliśmy na Slime Party i bawiliśmy się świetnie :) Moja córka już zaplanowała, że swoje następne urodziny chce tylko z ChemicAl World
 • Maja, mama Kuby

  Zarówno syn jak i jego klasa zgodnie stwierdzili, że urodziny z ChemicAl World to były najlepsze urodziny w ich życiu :) Dzieciaki miały okazję wszystkiego dotknąć, poeksperymentować i dowiedzieć się naukowych ciekawostek w zabawny sposób. Mnie najbardziej podobało się profesjonalne podejście animatorek, które zaczarowały nam dzieciaki na dwie godziny :)