Slider

ZNAJDŹ KREATYWNE
MIEJSCE ZABAWY I NAUKI
Dla Twojego Dziecka
Chemical World

Chemical World

ul. Feliksa Konecznego 4/12u, Kraków
570 075 900 E-mail WWW
Ocena: 5,00

Opis obiektu

ChemicalWorld - jeżeli poszukujesz ciekawego, nieszablonowego, pomysłowego i kreatywnego pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi, rodziną czy znajomymi, ale nie tylko zobacz jak sprawimy, że poczujesz chemię do chemii. 

Jeśli planujesz wesela i uroczystości rodzinne to mamy dla Ciebie propozycję :

 • mini pokaz chemiczny dla dzieci
 • warsztaty z samodzielnym eksperymentowaniem
 • pierwiastkowa zabawa z układem okresowym (inna wersja chusty Klanzy)
 • przygotowanie Chemicznej Niespodzianki dla Młodej Pary
 • warsztaty z produkcji mydełek – upominki dla każdego z uczestników
 • chemiczny strój dla wszystkich uczestników (fartuszek, rękawiczki i okularki)

 

Szukasz miejsca na urodziny dla dziecka mamy elastyczną ofertę, która wzbudzi zachwyt solenizanta i jego gości od tworzenia slajmów po chemiczne wybuchy nie tylko radości. 

 

 

Planujesz piknik rodzinny, dzień otwarty, a może imprezę firmową - szalone pokazy chemiczne to nasza specjalność - dostosujemy je do Ciebie i zrobimy jednorazowe show na scenie lub całodniowe laboratorium dostępne dla wszystkich uczestników plenerowej imprezy. 

 

 

Warsztaty chemiczne dla dzieci oraz grup przedszkolnych i szkolnych nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Twoje dziecko może zmienić się w prawdziwego chemika, pobudzi swoje zdolności manualne,a my rozbudzimy jego chęć poznawania świata. 

 

Zmień kategorię

Dojazd do obiektu

Chemical World
ul. Feliksa Konecznego 4/12u, Kraków
Wyświetl większą mapę

Komentarze

Dodaj komentarz
 • Jan, tata Błażeja

  Po pierwszych zajęciach syn zaczął liczyć dni i godziny do kolejnych!

  Zawsze chce tam być jak najwcześniej - "żebyśmy na pewno się nie spóźnili". Później opowiada o wszystkich eksperymentach, slime'ach, czy "ogromnej pianie".

  Dałbym 6/5 gdyby się dało. Polecam! :)
 • Jola z Michałowic

  Super warsztaty! Byliśmy na Slime Party i bawiliśmy się świetnie :) Moja córka już zaplanowała, że swoje następne urodziny chce tylko z ChemicAl World
 • Maja, mama Kuby

  Zarówno syn jak i jego klasa zgodnie stwierdzili, że urodziny z ChemicAl World to były najlepsze urodziny w ich życiu :) Dzieciaki miały okazję wszystkiego dotknąć, poeksperymentować i dowiedzieć się naukowych ciekawostek w zabawny sposób. Mnie najbardziej podobało się profesjonalne podejście animatorek, które zaczarowały nam dzieciaki na dwie godziny :)
 • Karolina mama Ali

  Urodziny chemiczne - wywołały zachwyt dzieci - Panie z super podejściem do dzieci, eksperymenty zachwyciły dzieci. POLECAM!